A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ayssel Kristuli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ayssel Kristuli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Alesia Kristuli fillon karrieren e saj ne moshen 23 vjecare me projektin shqip "Pranoje". Nje stil i ri qe kengetarja e quan "New Age Music". Ne moshen 8 vjece eshte shperngulur ne Itali, Torino. Babain e ka patur muzikant, i kerkuar nga vete shkolla e muzikes se fierit per pasionin dhe mjeshtrine qe zotronte. Ka studiuar ne Milano per aktrim-kinema me regjizora italian duke mar komplimentet me te mira per personalitetin e saj unik dhe si artiste...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albora

Matilda Mati

Enia

Sara Kapo

Jenny Jonas

Endrita Kabashi

Lorela Sejdini

Verona Berisha

Keisi

Iva Aliko


Tags: Ayssel Kristuli, Alesia Kristuli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019