Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: AZEL është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Janar 2019, GnT & AZEL publikojnë videoklipin "Kein Respekt". Më datë 25 Prill 2019, AZEL publikon videoklipin "Homies". Më datë 25 Korrik 2019, AZEL publikon videoklipin "Pse?". Më datë 9 Tetor 2019, AZEL publikon videoklipin "Benz Benz". Më datë 31 Janar 2020, AZEL publikon videoklipin "Pa Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

A Link

Last Daddy

J.B.

Bcrazy

Albo 06

Doni

The Rose

Sllimi

Natra

Tags: Azel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet