Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Lukaj - Xhane Xhane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Xhane Xhane Xhane
Dil në mahalle,Ty t'kam për malle
Unë për ty jetoj,kurrë s'të harroj.

Eja ti moj Xhane të pres në mahalle,
Ftyra jote e ëmbël si lulja me halle,
si dora me kanë(2x)

Vallzoni ju shokë e ju miqt e mi
Ngritni mbushni gotat plot me raki
Për t'mir shokt e mi(2x)

Eja ti moj Xhane të pres në mahalle,
Ftyra jote e ëmbël si lulja me halle,
si dora me kanë(2x)


Ky tekst u dërgua nga Unknow


Nuk kemi video për këtë këngë.
Azem Lukaj - Xhane Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane Xhane", por nuk këndohet nga Azem Lukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):


Komente 0