Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Lukaj - Malli Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Natën vonë me merr malli per ty
Natën vonë dua ti shoh ata sy
ata sy qe mkan Lendu
e dikur mkan dashuru
kurr ne jet si harroj
jo nuk besoj

Ne vendin ku u takuam
vetem lulet tash kan mbet
ne vendin ku ne u ndam tash
çdo gje ka mbetur shkret
Shkret ka mbet kjo dashuri
qe ta fala vetem ty
shkret ka mbet kjo jeta ime
qe jetoj ne mundime

2x (Perseritet)


Azem Lukaj - Malli Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Per Ty".
3. Video është e këngës "Malli Per Ty", por nuk këndohet nga Azem Lukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):


Komente 0