A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  643
  • Origin:
  • Podujevë 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Azet is a popular singer of Hip-Hop music. Granit Musa ose ndryshe siç njihet me nofkën Azet, largohet nga Kosova drejt Gjermanisë në moshën 4 vjecare. Në vitin 2010 formoi grupin KMN, bashke me shoket e tij Ali e Ghasan (Zuna), të cilet ishin rritur ne nje lagje te njejtë në Dresden. Më datë 7 Shkurt 2016, Azet publikon videoklipin "Koka". Edhe pse Azet është rritur jasht vendlindjes së tij ai kurr nuk e mohon që eshte shqiptar dhe që e do shumë Shqipërine dhe Kosovën, prandaj videokl...

>> Full biography >>


Fans' Comments

3 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Super Plus (2019)

Fast Life (2018)


» Add A Song »

Skam Koh
Pam Pam
Fragen
Gjynah
Überlebt
9 Milly
Hallo Hallo
Kmn Member
Fast Life
Kriminell


Translations (2)


Related Artists:

Elinel

Bx-A

Mr.Trimi

Tiki

Niil-B

Sacrifice

Ex King

Rascom

Overlord

Alba G


Tags: Azet, Granit Musa, Azphalt

Azet in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019