Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Qa Bone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Bone".
3. Video është e këngës "Qa Bone", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Qa Bone  (Feat. Raf Camora)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51

Këngë e albumit:

"Fast Life"

Komente

Asnjë Koment

26/12/2017

2017-12-26T18:08:18+00:00[Part 1: Azet]
Bam, bam, bam, bam, ich lauf' raus
Dreh' ein Ding, setz' die Sturmmaske auf
Weil Mutter 500er braucht
„KMN“ trag' ich unter der Haut
Was 'n Joint, hab' für Umsatz verkauft
Denn für Krisen, die ich hab', musst du Hunderte bau'n
Bleib' original, trag' die Wumme am Bauch
Wie ich bin, mit der Kugel im Lauf
Liefer' die Ware für Jungs, die so sind wie ich
Bis zur Grenze
Und egal, wo ich bin, guck, ich nehm' euch mit
Bis zum Ende

[Pre-Hook: Azet]
Immer wenn ich einen Geldbatzen mach'
Über Nacht, blick' ich zurück, wo ich war
Und fang' an zu lachen, genau dafür dank' ich dir, Gott
Die Vergangenheit ist mir egal

[Hook: Azet]
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole

[Bridge: RAF Camora]
Mmh-ah, bald ist wieder November
Mmh-ah, schwarzer Tag im Kalender

[Part 2: RAF Camora]
Bam, bam, bam, bam, ich lauf' raus
Niemals allein, hab' die halbe Stadt neben mir
Kein Platz für uns in ei'm Café
Junge, komm vor die Türe, dann reden wir
Bla bla bla bla, wem muss ich beweisen
Wer wir sind? Wir übernehmen hier
Pow, pow, pow, pow, Scharfe in dem Arm
Meine Jacke spielt die Melodie
Immer wenn ich einen Geldbatzen mach'
Dank' ich Gott, aber bleib' Derselbe
Millionär, Bruder, fast über Nacht
Die Sonne scheint und sie zeigt kein Ende
Consomme à Napoli
Mon pote, c'est la folie
T'as parlé quand j'suis tombé
Mais rien dit quand j'suis sorti

[Hook: Azet]
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole

[Bridge: Azet]
Immer wenn ich einen Geldbatzen mach'
Über Nacht, blick' ich zurück, wo ich war
Und fang' an zu lachen, genau dafür dank' ich dir, Gott
Die Vergangenheit ist mir egal

[Hook: Azet]
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole
Kur um shofim n'rrug
Pysin qa bone, qa bone
Tregom qe sa sjemi pa?
Pysin kur dole, kur dole

[Outro: Azet]
Qa bone, qa bone
Kur dale, kur dale
Qa bone, qa bone
Kur dale, kur dale
#KMNGANG


Ky tekst u dërgua nga ArbërKartolina (2)

1
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet