Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azet - Marlboro Lifestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ich hab nichts, außer meine Jungs aus'm Block
Was wir reden, dreht sich rund um die Cops
Auf Duldung, Gesetz, wir sind Tote aus der Steinzeit
Fick die Konsequenz, das ist Marlboro-Lifestyle
Leben im Exil, aus Beton ist die Luft
Aus Beton ist die Gegend, aus Beton ist die Brust
In dem Dschungel voller Hass werden unsere Kinder groß
Und sie lern' wie man es klärt, hier im Hinterhof
Benebelt von dem Stoff, den Lifestyle, den ich leb'
Ab ins Mic rein, was ich seh', verpack' die Straße auf CD
Denn ich bin anti deiner Cypher-Community, ich bin's, Azphalt
Der Echte, Boxerschnitt, Straßenjunge, unbesiegt
Azet
Publikimi: 19/12/2016


Azet - Marlboro Lifestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marlboro Lifestyle".
3. Video është e këngës "Marlboro Lifestyle", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azet:


Komente 0