Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Mango

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mango".
3. Video është e këngës "Mango", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Mango  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Mango Ep"

Komente

Asnjë Koment

05/11/2019

2019-11-05T09:02:24+00:00Ich und meine Mango (Mango, Mango, Mongo, Mango)
Hahahö

Ich und meine Mango
Das bin ich und meine Mango
Jeder fragt sich, wer das ist
Das bin ich und meine Mango, ich und meine Mango-oh
Mitten in der Nacht unterwegs, zieh'n dich ab
Das bin ich und meine Mango-oh
Wer hätte das gedacht, dass wir platzen in die Charts?
Das bin ich und meine Mango

Es gibt kein’n Grund, mich zu verstell'n
Wir dreh'n Runden um die Welt mit den Jungs und machen Geld, ey
Jeder weiß, ich hab’ 'ne Wumme im SL
Machen plus, sind kriminell, bring mir Hummer für die Gang, ey
Fahr' zu schnell, keiner kriegt uns
Hab' nur noch Platz für meine Mango, sie will mitkommen
Sag ihr hallo, wenn du mich kennst
So wie mir, zeig ihr Respekt

Das bin ich und meine Mango
Ich bin mit ihr jeden Tag
Sie kann nicht lügen, ich kenne sie
Und sie ist mit mir ein lebenlang
Unterwegs, wir trinken Hennesy

Ich und meine Mango
Das bin ich und meine Mango
Jeder fragt sich, wer das ist
Das bin ich und meine Mango, ich und meine Mango-oh
Mitten in der Nacht unterwegs, zieh'n dich ab
Das bin ich und meine Mango-oh
Wer hätte das gedacht, dass wir platzen in die Charts?
Das bin ich und meine Mango

Fahr' zu schnell, keiner kriegt uns
Hab' nur noch Platz für meine Mango, sie will mitkommen
Sag ihr hallo, wenn du mich kennst
So wie mir, zeig ihr Respekt, das bin ich und meine Mango

Ich und meine Mango
Das bin ich und meine Mango
Jeder fragt sich, wer das ist
Das bin ich und meine Mango, ich und meine Mango-oh
Mitten in der Nacht unterwegs, zieh'n dich ab
Das bin ich und meine Mango-oh
Wer hätte das gedacht, dass wir platzen in die Charts?
Das bin ich und meine Mango


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet