Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Oh Lale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Lale".
3. Video është e këngës "Oh Lale", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Oh Lale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fast Life 2"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2020

2020-08-20T12:50:21+00:00[Azet:]
Lucry
Oh Lale

[REF. Azet:]
Wir sind wieder unterwegs, oh Lale
Wallah, alle sollen uns seh'n, oh Lale
Nimm ein'n Schluck von dem Rosé, oh Lale
Alle da, keiner fehlt, oh Lale
Wir sind wieder unterwegs, oh Lale
Wallah, alle sollen uns seh'n, oh Lale
Nimm ein'n Schluck von dem Rosé, oh Lale
Lass uns eine Runde dreh'n, oh Lale

P-P-Platz' ins Geschäft, ich war jahrelang weg
Doch brauchst du gute Drogen, Dicka
[…]


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet