Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Dalipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Aziz Dalipi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 28 Janar 2010, Aziz Dalipi publikon videoklipin "Te Selvit E Namzgjas". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKur Vjen Dita E Djele

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jeti

Klodian Yzeiri

Besim Zeqiri

Rrik Buneci

Bledar Dapa

Agim Saliu

Ramazan Rrapushi

Xemi

Astrit Mëniku

Pajtim Struga

Tags: Aziz Dalipi


Komente mbi këtë artist