Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Dalipi - Myslym Peza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Myslym Peza" kënduar nga Aziz Dalipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arben Sinoni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Eeee Krisi pushka ne pazar
Nji kto ishin 2 Firajar
2 firajar o me rrobe te zeza osht Lom Leka Myslym Peza
Asmon Bali u bo major Myslym Peza se boni (t'modh eee)
Myslym Peza mre oficer eee
Kafe n'kafe njeri se njef eee
Bashke me Lomin tu e bo men' pret Asmonin ooo ka po vjen eee
Mu ke ura aty ke rrapi qita dhjetshen eee nuk me zhgrrapi
Me pac ne qafe o dhjetshja e shkrete mos qe Lomi me shtjeve n'dhet
Ty mre Lomo te kom vella ec me mu se dun' me t'vra
Hajde hajde moj qeveri qe me dhe rrugen per Serbi

Publikimi: 01/12/2013Më Shumë Këngë Nga Aziz Dalipi:


Komente mbi këtë këngëAziz Dalipi - Myslym Peza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Myslym Peza".
3. Video është e këngës "Myslym Peza", por nuk këndohet nga Aziz Dalipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.