Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Dalipi - O Tiron Tirona Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Tiron Tirona" kënduar nga Aziz Dalipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kasem Hallulli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Skuadra E Tirones
17 Nentori

Skuadra E Tirones
17 Nentori

Fitore i Korri
Kupen Na E Mori

Fitore i Korri
Kupen Na E Mori

O Tiron Tirona
Kupa Osht E Jona

O Tiron Tirona
Kupa osht e jona

Skuadra e Tirones veshur bukuri
Skuadra e Tirones veshur bukuri
Na i kon zili kto cunat e ri
Na i kon zili kto cunat e ri

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Ne Mesin E Fushes Veshur Por Si Zebra
Ne Mesin E Fushes Veshur Por Si Zebra
Bukur lun te topi Brazilioni Mema
Bukur lun te Topi Brazilioni Mema

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Stadiumi Qemal Stafa osht mulu si vello 2x
Shkelqen e gjith fusha Kur lekundet vello

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Ju do shifni gola sa her qe kerkoni 2x

Uli se Tirona i modhi Tit Ramadoni 2x

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Kush i rre kto mrojtsa kush i bo kto xhipla 2x

Kush i shlo kto predha pallaveshi Minga
Kush i shlo kto predha 15 katshi Vila

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Me gjithse albitrat s'lejshin me kocapi Tirona e Modhe nuk e nali hapin, Tirona Kampione nuk e nali hapin

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Tifozat e Tirones nuk jon si t'partizonit 2x
E kon epiqendren mu ke Vorri Bomit 2x

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Tifozt e partizonit mos t'na grin sallat por se Tirona do ti fusi prap 7 2x

O Tiron Tirona kupa osht e jona 2x

Disa vjet me rradh Tirona dul e para 2x
Disa vjet kampione e qiti Myslym Alla

O Tiron Tirona kupa osht e jona! 2x

Publikimi: 06/12/2012Më Shumë Këngë Nga Aziz Dalipi:


Komente mbi këtë këngëAziz Dalipi - O Tiron Tirona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Tiron Tirona".
3. Video është e këngës "O Tiron Tirona", por nuk këndohet nga Aziz Dalipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.