Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Dalipi - Spaske Pas Nje Pike Meshire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

spaske pas ni pik meshire
moj vajzz
kr dal jasht o goce kur ty nuk te kam par
ooooooooooo spaske pas ni pik meshire hajde te rrish me mu

o spaske pas ni pik meshire hajde te rrish me mu
goc e bukur goc tirane ti nuk paske pas aaaaaaaaas
asni pik mesjhir ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zemra mthot te dua por ti mos u largo
zemra e thot tdua hajde te rrish me mu

Ky tekst u dërgua nga KristjanoPublikimi: 01/12/2013


Më Shumë Këngë Nga Aziz Dalipi:


Komente 0


Aziz Dalipi - Spaske Pas Nje Pike Meshire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spaske Pas Nje Pike Meshire".
3. Video është e këngës "Spaske Pas Nje Pike Meshire", por nuk këndohet nga Aziz Dalipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.