Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Aziz Morina është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2019, Aziz Morina publikon albumin "Kenge Atdhetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Atdhetare (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Musa Dauti

Isa Veliu

Cen Vishaj

Lekë Duhoni

Mustaf Rama

Rrahman Pagarusha

Paulin Pervathi

Nebih Dauti

Agim Baftjari

Daut Zenku

Tags: Aziz Morina, Azizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet