Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Zogu I Malit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Knom o zogu i malit se sot jam merzit(2x), knoja kanget djalit e mshero ne shpirt(2x)

Zemra ime mjera asht tu vujt gjithenji(2x), ma e bardh se fleta qo ate djale te ri(2x)

Prej se largu njeva zogun tuj kendu(2x). menjeher u ktheva me mall mem digju(2x)


Ky tekst u dërgua nga RagmiAziz Murati
Publikimi: 27/01/2008


Aziz Murati - Zogu I Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zogu I Malit".
3. Video është e këngës "Zogu I Malit", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0