Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Gjitha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:

Gjitha vajzat jan te njejta
si e para dhe e 3ta
gjdo Femen qe e njofton
Mashum Gabon aa mashum gabon

1:Strof

Gjdo e nis si kur loj
e thu pakes provoj
kur e gjen dashurin
e humb Lumturin .....2 x

Ref:

Gjitha vajzat jan te njejta
si e para dhe e 3ta
gjdo Femen qe e njofton
Mashum Gabon aa mashum gabon

2:strof

Kshtu e ka gjdo i ri
kshtu e ka gjdo axhami
qka po she veq sy i thot dashuri

Ref:

Gjitha vajzat jan te njejta
si e para dhe e 3ta
gjdo Femen qe e njofton
Mashum Gabon aa mashum gabon


Ky tekst u dërgua nga Sadri HyseniAziz Murati
Publikimi: 13/09/2008


Aziz Murati - Gjitha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjitha".
3. Video është e këngës "Gjitha", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0