Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Her Me Pare Her Pa Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse s'ma fal ti dashunin
Pse po behesh qe s'po nin
Mos e merr dashnin si loj
Çka thot zemra fol me goj

Mos e merr dashnin si loj
Çka thot zemra fol me goj

N'tavolin po rrin nje got
Nuk e merr veç ti ket bot
Hajde fol a je tuj ngut
Pse sot çikat jan tuj lut

Hajde fol a je tuj ngut
Pse sot çikat jan tuj lut

...

Her me pare moj
Her pa pare
Luja luja syrin goces
Ashiqare x2

Her me lira moj
Her pa lira
Zgjedhe zgjedhe vashen

...
Cila esht ma e mira x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 10/06/2013


Aziz Murati - Her Me Pare Her Pa Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Me Pare Her Pa Pare".
3. Video është e këngës "Her Me Pare Her Pa Pare", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0