Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Oj Emine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje dite heret heret heret kur jam zgju me eminen me eminen une jam taku me eminen me eminen une jam taku

Reff.. Oj emine oj emine sa e bukur me je qellu sa e bukur me je qellu ti do te jesh per mu oj emine sa e bukur me je qellu sa e bukur me je qellu ti do te jesh per mu aaaa sa e bukur me je qellu ti do te jesh per mu

Kur shkove ne shpi nanes me i tregu me eminen me eminen une jam taku me eminen me eminen shum jam dashuru

Reff.. Oj emine oj emine sa e bukur
me je qellu sa e bukur me je qellu ti do te jesh per mue oj emine sa e bukur me je qellu sa e bukur me je qellu ti do te jesh per mu aaa sa e bukur me je qellu ti do te jesh per mu


Ky tekst u dërgua nga EgzonAziz Murati
Publikimi: 30/06/2010


Aziz Murati - Oj Emine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Emine".
3. Video është e këngës "Oj Emine", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0