Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Jalla Shofer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Jalla shofer jalla
Ku m'je tuj shku e x2

Se rruga jote shofer
Larg ka qellue x2

Jalla shofer jalla
Ku m'je tuj shku e x4

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x2

Sa shpejt na prune shofer
Ti ne vendet tona x2

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x4

...

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x10


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 01/12/2011


Aziz Murati - Jalla Shofer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Shofer".
3. Video është e këngës "Jalla Shofer", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0