Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Kur Dola Te Dera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur dola te dera
Nuk me linte vjerra shpirto
Nuk me linte vjerra

Vjerra nuk me linte
Se hallet s'm'i dinte shpirto
Se hallet s'm'i dinte

Kur dola te porta
Nuk me linte motra shpirto
Nuk me linte motra

Motra nuk me linte
Se hallet s'm'i dinte shpirto
Se hallet s'm'i dinte

Kur ma ktheve shpinen
Vera mu bo dimen shpirto
Vera mu bo dimen x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberAziz Murati
Publikimi: 11/06/2013


Aziz Murati - Kur Dola Te Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dola Te Dera".
3. Video është e këngës "Kur Dola Te Dera", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0