Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Hajde, Hajde Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ani moj e mira
Me syrin e zi e
A e din moj çiko
Une do te çoj ne shpi e x2

Ref...
Hajde hajde
Tybe ne daç me me marr e x2

Ne kete vend o
Na bojna sefa e x2

Ani moj e mira
Me synin me lara
A e din moj çiko
Une do te dal perpara x2

Ref...
Hajde hajde
Tybe ne daç me me marr e x2

Ne kete vend o
Na bojna sefa e x2

...

Ref...x2
Hajde hajde
Tybe ne daç me me marr e x2

Ne kete vend o
Na bojna sefa e x2

Hajde hajde


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAziz Murati
Publikimi: 01/12/2011


Aziz Murati - Hajde, Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde, Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde, Hajde", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0