Azra Bunjaku
Azra Bunjaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Azra Bunjaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Tetor 2020, Azra publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 3 Shtator 2021, Azra publikon videoklipin "Mos U Nal". Më datë 24 Nëntor 2021, Azra publikon videoklipin "Inati". Muzika e këngës u punua nga Mixey, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mixey & Apollo. Produksioni audio u realizua nga Mixey....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0