Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
 • Emri i Vërtetë:
 • Azra Ibrahimi
 • Vendlindja:
 • Kumanovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Azra është një këngëtare e njohur. Eshtë nje nga kengetaret shqipare e cila vjen nga Maqedonia pikerisht nga Kumanova ku edhe jeton atje. Paraqitja e parë e saj para publikut ishte në vitin 2003, në Nota Fest me kengën ‘Pse ashtu më shikonë’. “Kënga tregoi sukses dhe filluan ofertat për bashkëpunim. Dëgjoheshte kënga nëpër media dhe ishte kënaqësi jashtëzakonisht e madhe” rrëfen Azra. Në festivalin e njetë u paraqit edhe në vitin 2004 me këngën ‘Merri Ëndrrat’. Por kengetarja nuk ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Saranda Imeri

Sherife Sherifi

Drita D'avanzo

Jasmina Sahiti

Laureta Meci

Linda Mirena

Egzona Krasniqi

Mimoza Gjikola (Mimi)

Fitore Gjonbalaj

Lora Braha

Tags: Azra, Azra Ibrahimi, Azra Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet