Audio

Azra Jakupi - Pse Ashtu Më Shikon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2003

2003-01-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2003
Pse ashtu po me shikon?
Nje mije here te thash se nuk te dua!
Mund ta kesh dhe nje harem,
por mbaje mend s'dot me kesh mua!
Je fraer No.1 per t'gjitha femrat pervec meje,
Zemren time s’do ta kesh as ti,
as ai qe vjen pas teje!

Refreni:
Ik prej meje se une s’jam per ty,
zemren tende do ta thej ne dy.
Me mire shko e jeto si fraer,
me mua do t’jetosh ne ferr (dije!).
Une jam udhetar i autostrades,
shok i hijeve te erreta t’nates,
Dhe as mos tento te enderrosh
Se ndonjehere do t’me mungosh!

Pse ashtu po me shikon? Ha!,
mos me thuaj se je dashuruar!
Vajzat jane te bukura, une jam vajza e gabuar.
Ne kete bote nje jete e kam dhe nuk dua ta harxhoj ne ty,
Shpinden tani pot a kthej,
e ti rri e shiko me habi!

Refreni:
Ik prej meje se une s’jam per ty,
zemren tende do ta thej ne dy.
Me mire shko e jeto si fraer,
me mua do t’jetosh ne ferr!
Une jam udhetar i autostrades,
shok i hijeve te erreta t’nates,
Dhe as mos tento te enderrosh
Se ndonjehere do t’me mungosh!


Më Shumë Këngë Nga Azra: