A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B-Flow

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: B-Flow is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 5 Mars 2016, B-Flow publikon videoklipin "Nenes", në bashkëpunim me Rina. Në Gusht 2016, B Flow & Metro marrin pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Vendin E Bojna Prush". Në Gusht 2016, B-Flow merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Per Ty Ja Vlen", në bashkëpunim me Rina. Më datë 10 Gusht 2018, B-Flow publikon videoklipin "S'mund Ta Ndali", në bashkëpunim me Rina....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Oran G

99nci

Hanello

Pepi

Big Bossidy

Dj Bussulla

Z.E.F

Bidaki

Kela-N

Fulzan-G


Tags: B-Flow, B Flow

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019