A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B-Genius

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  216
  • Emri i Vërtetë:
  • Labinot Kosumi
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: B-Genius është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kengtari B-genius i cili quhet Labinot Kosumi,filloi te kendoje nga mosha 15 vjeçare. Nisi te degjohej shume kenga e tij "Mos Shko" dhe ne moshen 17 vjeçare iu bashkangjit grupit "Double-G" dha ai beri disa kenge qe ishin hite. Më datë 24 Janar 2008, NG publikon videoklipin "Me Fal Nene", në bashkëpunim me B-Genius. Më datë 26 Prill 2008, Scorpion publikon videoklipin "Jeta Pa Ty", në bashkëpunim me B-Genius. Më vitin Shkurt 2010, B-Geni...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

E Lype E Gjete
Un Me Ty
Koha
Zotit Kërkoj Falje
Po Ma Han


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Gold AG

2po2

Genc Prelvukaj

Lyrical Son

2Ton

BimBimma

Mc Kresha

Lyric Master

Majk

Capital T


Tags: B-Genius, Labinot Kosumi, B Genius, B.Genius, B-Genjus, B Genjus, Bigenjus, B-Genuis

B-Genius në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019