Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - E Urrej Shiun (Feat. Abi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

B-Genius:
Në Ditet që kalojn,
më shtojn më shum pikllim,
dua të t'kem pranë,
ty o shpirti im.
Tani i kujtoj,
ditët që kaluam bashkë,
veç tani e kuptoj,
sa shum të paskam dashtë.
Pyes veten,
ku gabova unë me ty,
pse nuk mundem unë,
t'i puth më ata sy.
Nuk e kuptoj,
pse u ndam pa asnjë shpjegim,
për ne gjithçka mbaroj
kjo dashuri nuk ka shpëtiimm...

Ref:(2X)
S'ka më diell që kur shkove ti,
s'ka më qiellë të hapur vetëm shi,
dhe përzihet me lotët e mi,
n'dalu o shi, o n'dalu, o shi.

Abi:
E mallkoj, çdo ditë që bie shi,
sepse ngjan, në diëtn kur shkove ti,
e mallkoj, çdo natë kur s'tkam pran
se pa ty shpirti im po qan,
Me mungon ti a e din,
eja fshij lotët e mi,
ti se din kjo sa dhemb,
t'kam kërkuar në çdo vend,
po ti nuk je,ti ku je?
vetëm në kët shi më leee...
(vetem në kët shi më leee...)
uoouoouoo...

Ref:(4X)
S'ka më diell që kur shkove ti
s'ka më qiell të hapur vetëm shi,
dhe përzihet me lotët e mi,
n'dalu shi, o n'dalu shi.


Ky tekst u dërgua nga  fluturaB-Genius
Featuring: Abi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2012


B-Genius - E Urrej Shiun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Urrej Shiun".
3. Video është e këngës "E Urrej Shiun", por nuk këndohet nga B-Genius.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B-Genius:


Komente 1