A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: B.Ray është një këngëtar. Në Maj 2009, B.ray merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Listen Up!", në bashkëpunim me G.r.d....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Baba Stuhi

Dr.Rabbit

Niti

Kinox

Fatmir Ademi

Donton

Beni-G

Mmg

G-K

Albani


Tags: B.Ray, B-Ray

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019