A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

B2N & Oreta - Te Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/08/2014

2014-08-07T18:24:44

See Also

Oreta Leka


Ref :
Dua , Dua , te dua , te dua
Zemren ta kam fal
Me thuaj te dua , me thuaj te dua
Zemren mos e ndal
Dua dua , te dua te dua zemren ta kam fal
Me thuaj te dua , me thuaj te dua
Zemren mos e ndal

Te pres te porta per ty 1 tuf lule mblodha
Se kam ndjenja t'forta i kthej n'vargje dhe nota
Me ty e shkurt dita pa ty e gjat nata
Ti me lumturon ma shum se 5 shtata
Mirmengjes , me ty dita fillon
Te ngacmoj dhe ti me ngacmon
JEMI SHOKE !
Kam frike te te humb per ty ndjej diçka me shum
Fort , zemra fort me rreh
Dje me shum , sot me shum se dje
Ti me pelqen nuk di si ta them
Mezi pres te te takoj neser ne mengjes

Ref :
Dua , Dua , te dua , te dua
Zemren ta kam fal
Me thuaj te dua , me thuaj te dua
Zemren mos e ndal
Dua dua , te dua te dua zemren ta kam fal
Me thuaj te dua , me thuaj te dua
Zemren mos e ndal

Zjarr per ty digjem , eja me shuaj zjarrin
Vrap te pergjigjem , kur me shkrun mesazhin
Gjumi sme merr , gjumi sme merr
Mendjen e kam tek ti
Tani e kuptoj pse ti spo fle
ME DO EDHE TI
Fort , zemra fort me rreh
Dje me shum , sot me shum se dje
Ti me pelqen nuk di si ta them
Mezi pres te te takoj neser ne mengjes

Ref :
Dua , Dua , te dua , te dua
Zemren ta kam fal
Me thuaj te dua , me thuaj te dua
Zemren mos e ndal
Dua dua , te dua te dua zemren ta kam fal
Me thuaj te dua , me thuaj te dua
Zemren mos e ndal


Lyrics submited by  ersiersi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019