A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Oreta Leka

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  30
BIOGRAFIA: Oreta Leka is a popular singer of Pop music. Në vitin 2013, Oreta Leka merr pjesë në X Factor Albania 3. Në Maj 2014, Oreta Leka merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Loje Me Ty". Më datë 7 Gusht 2014, B2N & Oreta publikojnë videoklipin "Te Dua". Më datë 4 Dhjetor 2014, B2N & Oreta publikojnë videoklipin "I Like It". Në Shtator 2015, B2N & Oreta marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Don Zhuan". Më datë 27 Prill 2017, Oreta publikon videoklipin "Lova", në bashkëpunim me...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enxhi Delia

Samanta

Elsa

Ariana Bushati

Ariana Cena

Emma (Emanuela Manaj)

Leonora Ajdari

Almeda Luca

Lorela

Elona


Tags: Oreta Leka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019