Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N & Oreta - I Like It Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kur te shoh, kur te prek ti me con ne qiellin e shtate
Kur me puth, kur me prek ti je endrra qe shoh cdo nate

hello hello
i can see you halo
buzen me labello
Nga mbrapa ...si J.Lo
oh baby te quiero
Me ty shof ndeshjen.
Me ty loz playstation.
Kombinomj veshjet
hajde dalim larg qytetit
dore per dore bregu detit

Kur te shoh, kur te prek ti me con ne qiellin e shtate
Kur me puth, kur me prek ti je endrra qe shoh cdo nate

hello hello
i can see you halo
...Te tjeret i shumzoj me zero
you are my hero
dance with me like ne-yo
Ti je ai qe kam imagjinu
baby cfare po don ti edhe un po du
Jam me fat qe te kam
I jemi je e jotja jam

(2 here)
Kur te shoh, kur te prek ti me con ne qiellin e shtate
Kur me puth, kur me prek ti je endrra qe shoh cdo nate


Ky tekst u dërgua nga DennoB2N & Oreta Leka
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/12/2014


B2N & Oreta - I Like It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Like It".
3. Video është e këngës "I Like It", por nuk këndohet nga B2N & Oreta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 2