A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

B2N - Nuse 3  (Feat. Dorisa Pacolli)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/06/2019

2019-06-26T18:05:18

Featuring

Dorisa Pacolli

Music & Lyrics:

B2N


[REF.:]
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan gruja, baba
Ka me m'qa fmija
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan burri, mama
Ka me m'qa fmija

[B2N:]
Kur pi shoh tjerat,
ato m'shohin gishtin
Medet për mu
ma ka zon rrota bishtin
Nuk munem me dal,
nuk munem mi nguc
Mi ka shti gruja
2 komt me 1 kpuc
Dikur shum u deshem
Tash me grun jom bo hasëm
T'kisha ble 1 kerr
Se sa 20 mij për darsëm
E lypa shqiptare
Kjo veç mi çon nervat
Ta kisha marr 1 gjermane
Mi kishte bo letrat
1 milion fatura
1 milion taksa
ashtu si vjen rroga
Ik për laraska
S'punon lavatriçja
E derdh ujin vaska
ç'ka dreqin paska (Uhuh) plasa

[REF.:]
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan gruja, baba
Ka me m'qa fmija
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan burri, mama
Ka me m'qa fmija

[Dorisa:]
E Kam beben e vogel e bebin e madh
Njani si engjull e tjetri si djall
Une te shpija ky tu pi shisha
Na u rrit fmija, ky tu lujt FIFA
Gjithmon nervoz, teper xheloz
Paret e shpis i len n'bixhoz
Nuk ka pushime se s'kena pare
Zili i kam shoqet beqare
Dikur restaurante, shampanja me lule
Tash tu gatu pilaf me fasule
S'guxoj me dal pa leje nga shpija
Kontroll telefonin, si policia

[REF.:]
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan gruja, baba
Ka me m'qa fmija
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan burri, mama
Ka me m'qa fmija


Lyrics submited by Lidrae-Cards (6)

2019-07-04 12:37:10
Kur po i shoh tjerat
Ato m'shohin gishtin
Medet për mu
Ma ka zon rrota bishtin
2019-07-04 12:30:58
Unë te shpija, ky tu pi shisha
Na u rrit fmija, ky tu lujt FIFA
Gjithmonë nervoz, tepër xheloz
Paret e shpisë i len n'bixhoz
2019-07-04 12:24:50
Dikur restaurante
Shampanja dhe lule
Tash tu gatu
pilaf me fasule
2019-07-04 12:20:55
Kam beben e vogël
e bebin e madh
Njani si engjull
e tjetri si djall
2019-07-04 12:10:13
E lypa shqiptare
Kjo veç mi çon nervat
Ta kisha marr 1 gjermane
Mi kishte bo letrat
U krijua nga aurora 2019-07-04 09:53:10
Dikur shumë u deshëm
Tash me grun jom bo hasëm
T'kisha ble 1 kerr
Se sa 20 mijë për darsëm

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019