Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorisa Pacolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  300
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dorisa Pacolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Korrik 2016, Dorisa Pacolli publikon videoklipin "Natyrale". Muzika e këngës u punua nga Ilir Berani, teksti u shkrua nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 12 Tetor 2016, Dorisa Pacolli publikon videoklipin "Ata Sy". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 15 Qershor 2019, Labinoti publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardita Begu

Klara Doçi

Eli Qorri

Brikey

Valëza Zogaj

Dea Strica

Keisi

Arselinda Sheqeri

Onika

Keisi Medini

Tags: Dorisa Pacolli, Dorisa


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet