Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N & Eralda Jashari - Shqipet Neper Bote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6Moj e shtrenjta shqiperi
Sa e bukur me je ti
Atje kam une zonjen nene
Atje kam une shpirtin tim
Shqiperi o nena ime
Na bashkon per halle e gzime
Atje kam une time moter
Atje kam un dhe kosoven

Hajde ta vallzojna, vallen me shamija
Hajde ta vallzojna, vallen me shamija
E jona Kosova, e jona Shqipnia
E jona Kosova, e jona Shqipnia

I kam shqipet nga hollanda, plot me pare neper canta
I kam shqipet gjermani, mercedezat kuq e zi
I kam shqipet nga anglia, plot sterlinga neper shpia
Xhamadani vija - vija, viza viza italia
Shqipet andej nga spanja
Shqipet andej nga franca
Shqipet andej nga zvicra, qe te gjujne me franga
I kam shqipet europ
I kam shqipet ne belgjik
I kam shqipet neper bote
I kam shqipet amerik

Hajde ta vallzojna, vallen me shamija
Hajde ta vallzojna, vallen me shamija
E jona Kosova, e jona Shqipnia
E jona Kosova, e jona Shqipnia


Ky tekst u dërgua nga Jeta zB2N & Eralda Jashari
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/02/2021
Muzika: B2N
Teksti: B2N
Perpunuar Nga B2N
Mix Master - B2N
Directed: Don Enio & Andrea Cuberli
Violine - Kristian Xhaferraj
Ney - Mandi Xhambazi
Cifteli - Xhejms Prenga
Drone Shots: Javarec
Mape-Up - Henri GjataB2N & Eralda Jashari - Shqipet Neper Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipet Neper Bote".
3. Video është e këngës "Shqipet Neper Bote", por nuk këndohet nga B2N & Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0