Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81
  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Eralda Jashari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Karrieren e saj e ka nisur duke u aktivizuar me "Ansamblin artistik Dibra". Me zerin e saj te vecante e melodioz arriti qe brenda ksaj kohe te jete pjese e Diskotekes me te madhe ne Zvicer, Zürich "Boleros", e rrethuar nga nje staf i mrekullueshem. Keto jane hapat e para dhe viti i suksesit per Eralden ne te gjitha drejtimet e karrieres. Më datë 30 Dhjetor 2015, Eralda Jashari publikon videoklipin "Fati Im". Më datë 14 Korrik 2016, Mursel M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eralda Jashari

Komente 0