A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B52
  • Ne Prishtin (Freestyle)

Audio

Video Link

B52 - Ne Prishtin (Freestyle)  (Feat. N.A.G)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/01/2012

2012-01-15T15:33:07

Featuring

N.A.G


..........................................................
Ne vendin ku kam jetuar
Ne Prishtin jeta osht ndryshuar
Ku jeta ime ka qen enderr
Ne Prishtin jeta me esht ndryshuar
Kujtoj ditet se si me par kam jetuar
Jeta ime ka lulzuar prej kur ka vdek ........


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019