Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
N.A.G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  30
  • Emri i Vërtetë:
  • Visar Ahmetaj
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: N.A.G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Visar Ahmetaj apo siq e njohim N.A.G lindi në Prishtinë më pas emigroi në New York (Bronx). Bën pjesë në grupin The Bloody Alboz (Shqipet e Përgjakshme) dhe në grupet Alboholics dhe Originallat TBA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Ish-Anëtar i grupit

Alboholics

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

AB-MC

Kobra aka Helmusi

Dren (D.o.G.)

Presioni

Cyanide

Jeton

Buja

Bx-A

Izi

Agresioni

Tags: N.A.G, Nag, N.A.G., Visar Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet