Official Video

Baba Li - A E Din Se  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2019

2019-03-06T18:14:47

Muzika:

Marenglen Boja

Teksti:

Baba Li

Video Produksioni:

MAX ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din Se" kënduar nga Baba Li.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baba Li i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurta Selimi - A E Din Se

A e din se, a e din se
n'zemren teme hala je
a e din sa du me t'pa
po du me ta ni at' za' 2X

Para ftyre ti hala m'rrin
qysh ndjena ti nuk e din
Para ftyre ty hala t'kom
edhe pse me ty s'jom

Zemer aman mos em' thuj qe gjithcka ka mar fund
Zemer aman venin e ki tek un

A e din se, a e din se
n'zemren teme hala je
a e din sa du me t'pa
po du me ta ni at' za'
2X

Ti tek une gjith ki me mbet
dicka shum e mir n'ket jet
N'zemren teme gjith ki me kon
edhe pse me ty s'jom

Zemer aman mos em' thuj qe gjithcka ka mar fund
Zemer aman venin e ki tek un

A e din se, a e din se
n'zemren teme hala je
a e din sa du me t'pa
po du me ta ni at' za'
2X

Smail Puraj - A E Din Se

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

Jeshken ma plakt e kish kalu
ne fund te botesh kisha shku

Per ty edhe helem kisha pi
Vetem ti mem pas dashni

Qka t´duhet te bej te me dashurojsh´
Qka t´duhet te bej per mu tjetojsh
Qka t´duhet te bej per ta kesh dashni
Qka t´duhet te bej pa helmin ti

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

.......

Detin ma t´madh kish nutu
Kunder krejt bote kish luftu
Per ty dhe veten zjar e shti
veq at dit na ket dashni

Qka t´duhet te bej te me dashurojsh´
Qka t´duhet te bej per mu tjetojsh
Qka t´duhet te bej per ta kesh dashni
Qka t´duhet te bej pa helmin ti

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

aauuaauuuuaaauuuuu ...

a e din seeee....

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je...
A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je..

Tingulli 3nt - A E Din Se

Skillz:
Prishtinë Shkupë Tirane
Ma shpejt se me tren
po vin 3 trent
I sheh sun i nxen
I man men si msimet para provimit
Albumin e qesin veres e ngojn edhe gjatë dimrit
Prej fillimt tkom thon une Krejt i kom
Bash qashtu osht se une krejt i kom
Kom respekt edhe per ata qe si du
Vi shpejtesin me ma nal
I nali si polici shtrit n rrug
Numrat vin tu u rrit,Terrin ta bojn Drite
Krejt tu na prit edhe qy ky sen o hit
Zemer ti veten e afron me ma pa mu afron
Me ni aft jo me rep ta trathtoj
Ti e kthen prap PRAPanicen para meje
Afrohu ma ngat piken e dobet te une vet gjeje
Po skom e qka me bo qe met tu hallakat
Perderisa une venin e qoj krejt hallakam
Biaaach

Ref:2x
A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din se me neve bon emer
A e din se une i boj temen
Qysh do qe jom sicili për secilin bon.

Mos prek n'xhep
jom shmek vet kom shmek mret
Boj rep shmek e me cesi sen une ti marr ment
Jom ma i trent e vren vet kur ma nin zonin
Repin vesh um flen si kryt tem njastik tonin
Emocionin ta kthej ki me pa vet qe um'ndjen
Thom jom i shtrejt ama mu sun um blen
E vren edhe nese se ki thoben e qume
Edhe nksi raste gjithsesi tboj mu ni sexy vi
Tnjejtin stil si koncertet veres
Prap i pershtatna atmosferes
N'club s'qitna mafijash si do une nuk dal jasht
Une jom e kom mu kan qaty ku krejt jena edhe kena mu kon tash
Boje bashk qet sen Baba Records bashk me ni ven
Ti tash sun flen kur e ndrron thu veten e lash un vet
Kcen si zezak nbasket Ledri paska rep
Pe di qe pe din po qa me bo qe une po du met me p*** apet

Ref:2x
A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din se me neve bon emer
A e din se une i boj temen
Qysh do qe jom sicili per secilin bon

Hip Hop muzik
Pa politik
Me tematik Tkapshme per publik
Hej oj ti qik
Mos ja le vetit pik
Nese 1 her vjen te un mo kurr ski me ik
A e din se afer meje ma shum vlen
A e din se afer meje ma shum vren
A e din se kushtoj shtrejt e sun em blen
A e din se ma tfort se un mo nuk gjen
Kom qef me tkallxu qa o me bo qef
jom shef me tmsu qysh o me bo shef
Edhe jom i mir edhe jom nafakli
Skisha thon per veti po qeshtu kom ni
Un e boj temen secili e bon tveten
Nashta dikush rren po une e thom tverteten
Ngjitesh per meje si lajmet per gazeten
Qaq keq lepitesh sa qe muj me ta shtu jeten

Ref: 2x
A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din me neve bon emer
A e din se une i boj temen
qysh do qe jom sicili per seciln bon.
Më Shumë Këngë Nga Baba Li:

Më Shumë...