Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Marenglen Boja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9
Marenglen Boja është një autor këngësh shumë i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Enis Presheva

Xhevdet Gashi

Alqi Boshnjaku

Edmond Tupe

Dorian Gjoni

Edi Balili

Tonin Harapi

Flamur Shehu

Edmond Zhulali

Klodian Qafoku

Tags: Maringlen Boja, Mariglen Boja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet