Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Majac

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Baba Majac është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Qershor 2016, Baba Majac publikon videoklipin "Ta Bon Bajat". Më datë 9 Shkurt 2019, Baba Majac publikon videoklipin "Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

I Panjohuri

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

GRD

Tags: Baba Majac


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet