A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baba Majac
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Baba Majac është këngëtar. Më datë 23 Qershor 2016, Baba Majac publikon videoklipin "Ta Bon Bajat".

Më datë 9 Shkurt 2019, Baba Majac publikon videoklipin "Baby".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019