A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baba Trodon

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Baba Trodon is a popular singer of Hip-Hop music. Baba TroDon a.k.a TriDon ka si shtepi diskografike West Clan Records...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Ekrem Gj

Merytoni

Albboy

Bohemi

Rameka

Liberian Selimi

Overlord

Anonimos

Rrufeja

ZeeroMan


Tags: Baba Trodon, Baba Troddon

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019