Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Prap Te Du (Feat. Beli-G & Mr.Valos)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rfn.#1 Baba Trodon
UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du
UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du

Beli-G
Kaluna SHum Vite Sa qel e mshel Syt kam kerkuar ne githa Skajet se vetmia Don mem M'byt ende te kerkoj po krkun Un S'te gjej
problemi ma i madh Me vuajtjen time si t'ja bej
ohh Zot me trego pse jam kshtu i pa fat
po kam lujt me man S'mund te flej rahat un ne Shtrat, i pa fat Ndjehem zemer u pa ty Z'dua as gje tjeter veq se ti shof ata syt e zi vetullat si gajtan femun tjeter shpirti nuk ma don kurgjo n'rregull koht e fundit zemer mu So kam shkon a pom Ngon A spom Ngon kallxom Kujt Po i takon fjalt e kota zemer mu kan ba krejt monoton N'e Mikrofon E dashur Unpo shprena fjlt e mia po i nxerri thell nga zemra drridhet veni Ku vjen reni kur T'permeni Gjakomeni kthehu e Dashur se I lir eshte veni Jot

Rfn#2 Baba Trodon
UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du
UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du

Mr.Valos
sa e keqe vetmija spo muj me paramendu
se ike dhe me le se veq ty te du
per disa muaj zemer edhe per disa dit
spo me hekesh nga mendja se veq ty jom tut prit
po te prres po te pres me nje koh te pa fund
pot kerkoj me mall ne qdo vend e qdo kund
kthev te lutem zemer se pa ty nuk kom shpres
krejt vujtjet e mija me kan mbet si kujtees
aka shpres a ska shpres kte vetem ti e din
me ike pa as ni fjal e harrove emrin tim
gjtihmon emrin tim kujtim ste harroj
me trego ti mu zemer jeta jote si vazhdoj
ooo e pa besushme po e vertet
e vetmuar i vetmuar te dyt kemi mbet
kthimin tend po e pres zemer me perkushtim
ktheu te lutem tek un ti o shpirti im

Rfn#3 Baba Trodon
UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du

UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du

UN un te du moj un te du pse bash N'ty jam dashuru pse ti mu me ke Trathtu Pse me the gjithmon Te du..........


Ky tekst u dërgua nga GjakowaBaba Trodon
Featuring: Mr. Valos
Publikimi: 08/02/2008


Baba Trodon - Prap Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Te Du".
3. Video është e këngës "Prap Te Du", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0