Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - S'di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Sa tkom dashur veq ty shpirt qe um tradhtove se kum ditee pse ti mu me lendove pse ti me tradhtove puthjet e tjeter kujt i shijove ti me the te dua e jam nje per ty pse baby ti me rrejte me rrejte nersy dije ni sen qe un shum te dua sa tjam gjall vetem ty ka me te kujtu

ref. Nalu zemer pak per mu pak per mu kujtoje diten qe me mu e ki kalu nisu prej kesaj fetili du veq ty du veq ty pse ti me tradhtove jeten ma ki nzi

Shum kujtime tmira ne mendje un i kam tradhtin qe ma bere zemer po me vrran e mallkoj un diten kur ty te takova e urrej un diten kur ty u dashurova pse baby me lendove e spo di pse me rrejte dashni qe ndjejva per ty u shurova me urrejte um kii komendu pse u ndodh kshtu te deshta dhe te dua mir por ti nuk je me mu

ref. Nalu zemer pak per mu pak per mu kujtoj diten qe me mu e ki kalu nisu prej ksaj fitli du veq ty du veq ty pse ti me tradhtove jeten ma ki nzi

Ky tekst u dërgua nga J.........


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 03/01/2012


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0


Baba Trodon - S'di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'di".
3. Video është e këngës "S'di", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.