Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Kalle Kalle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po Lochko Tash
t'La Pa Fjal
Thjesht Prej Gojes
Sen s'Don Me Dal
Perpos Nese Thom Mu...uu
Pom Vjen Nxeet
Tensionin E Kom Nalt
Eeeee Kiamet
E I Thom Fjal
Kur E Kapshum
Buz Se Gjithmon
Kur m'Afrohesh
Edhe Kur E Hek Bluzen
E Jom Ma Nalt
Kur Me Ty Uneh Jom
Se Ti Jeton Per Mu
E s'Ta Nin Per Kerkon
t'Kom Llokum
Prej Atij Ma t'Fortit
Je Ma Shum Se ARI
Se t'Kom Dhurat Prej Zotit


Ky tekst u dërgua nga A....Baba Trodon
Publikimi: 20/01/2008


Baba Trodon - Kalle Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Kalle".
3. Video është e këngës "Kalle Kalle", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0