Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Zemer (Feat. Mc Tanny)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ti je shpirti jem
je zemra jem
hajde kce me mu
na ta dridhim ket ven

ti je shpirt ti je zemer
ti je ma e mir se secila femen
ej zemer ti je me mu nuk ke ku me shku
a me nuve se qishtu osht kjo pun
shum du
ma e mir po dokesh e lume en gjume


Ky tekst u dërgua nga kevin zenuniBaba Trodon
Featuring: Mc Tanny
Publikimi: 14/10/2012


Baba Trodon - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0