Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Baballesh - Nga Rruga Ne Burg


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2019

2019-03-20T13:50:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nga Rruga Ne Burg" kënduar nga Baballesh.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baballesh: