Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Babastars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1519
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Babastars është një grup artistësh, label dhe grup producentësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Menaxherë: Dekorim Saiti Singer: Ghetto Geasy (Getoar Selimi) Agon Amiga (Agon Sulejmani) Majk (Kastriot Rexha) Onati (Onat Shufta) DJ: Dj Jungle (Asdren Zogaj) Dj Dirty (Engjëll Cecelia) Dj First (Ari Godanci) Dj Geek (Genc Halimi) DJ GAMBLE (Adrian Berisha) Dj Bujaka (Bujar Ajvazi) DJ Zummarley Dj Master Producents: Zzap & Chriss Kico & Torch Më datë 24 Qershor 2012, Babastars publikojnë videoklipin "Babastars". Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

238 🔥🔥

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Anëtarë në Labelin Babastars:

Getoar Selimi

Majk

Cozman

Onat

Agon Amiga

Dj Iljano

Newporn

Ledri Vula

Skivi


Tags: Babastars, Baba Stars, Tingulli 3Nt, Skillz

Babastars në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet