Babastars

Geti E Skivi Nuk E Përkrahin Tunën Për Klipin Pardon

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-10-2014]
Getoar Selimi (Ghetto Geazy) dhe Visar Shala (Skivi) nuk e përkarhin këngëtaren Tuna pas lansimit të këngës me klip “Pardon”
.
Reperët e labelit Babastars nuk kanë bërë asnjë share të këngës së re të Altuna Sejdiut në rrjetin social Facebook, përkundër tyre i dashuri i saj Cozman edhe ai anëtarë i labelit Babastars e ka bërë një gjë të tillë, duke ditur që ai është edhe i dashuri i saj.

Duke e ditur që Geti ka pasur bashkëpunimin më të madh verorë me këngëtaren Tuna me këngën “MMV”, duhej ta kishte bërë një share.

Çfarë po ndodhë kështu? A po vihet në pah individualizimi i grupit Babastars sa i përket arritjes së famës?
 (Indeksonline)

Geti E Skivi Nuk E Përkrahin Tunën Për Klipin Pardon

  Tuna - Pardon [Teksti dhe Klipi]

Komente 3