A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Babastars - High 3


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  658

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2015

2015-03-13T17:57:08

Teksti:

Babastars

Video Produksioni:

MAX Production


GEASY:
Jom lakuriq i nates lakuriq jom naten
Une jom betmeni bitch veq nuk e kom masken
Une jom perl men veq duhesh me gjet guacen
Mos m'nguc mu men se vi ta kapi macen
Situata te tilla raste t'pa zbulume
Jetoj shume high me nji jete t'komplikume
Krejt jon t'pagume era myk lekt jon t'palume
Ku po kalon ti per mu osht t'kalume
Veq thuje diten ca caktoje daten
E ndrroj krejt lojen t'qifsha gjeneraten
Ma new school se krejt ju jom edhe kur du jau kthej t'97en
Ma new scool se krejt ju jom edhe kur du jau kthej t'97en

AMIGA:
U u uuu ujqit e vjeter
A A a a a veq shija tjeter
Krej n'kom qohen babastars po vjen n'qytet
Krejt tjert bin (yoo) na kena rrjet
E bojna tok, kruzin neper bot
Chillin me naj goc, chillin chillin me naj goc
Prej qiellit n'tok, nuk po preku n'bot
Chillin me naj goc, chillin chillin me naj goc
Prishtinali jom edhe kur ka pas lum
Lekt e mija nuk flejn deri sa ju jeni n'gjume
High3 o teper high 2 u kon shume
Shihem heren tjeter, lekt i kom n'zum

REF:
Na jena ndryshe verehem prej ngjyres
Na jena ndryshe jena High prej natyres
Na jena High na jena High
Na jen High na jena High
Na jena ndryshe verehem prej ngjyres 
Na jena ndryshe jena High prej natyres 
Na jena High na jena High 
Na jena High na jena high

SKIVI:
Bbbbs e thom me zemer
Tash kom shume femna nuk kom veq femen
Skillz kom sa dush Skivi vet emen
Ti nuk je vetja une e boj temen
High high high tjeter nivel
High high high kqyre ku po del
E dhezi splifin ta bllokoj tripin
Pa mask jom vendeta ta llaki dhipin
E kom ekipen e kom eliten
E kom krejt klliken ta nali driten
Lekt na i bojna na jena boussa
Kllika miljona plot do i sosa

MAJKI:
Bonu fer asniher flow ma tsmut ske mujt me ni ti, rest in Peace thuj beatit, bang , majki e killiti , qaq shum kom tekste nmen mi repovat nuk em dalin 3 dit, last motherfucker breathin, pasite spllifin , mvp ose lojtar i vitit, un u ktheva prap, lypini birat e minit, puuuuff , im the beast in the boots
, ou jon ka dojn luft ,Kallzoju motherfucker motherfucker motherfucker qe nuk bon mu gut, se nluft me neve si me pas emrin virgjinitet hup,Thirrem magjistar t'zhduki 1,2,3 pufff ,
Munesh me kon i pallum amo jo i pallit, se je shum i vogel nket loj kshtu qe mos u halit , se vina me kllik edhe ti qina mit, gjakun e nxet shperthej dinamit,( bumm ), prishtine shkup tirane, high3 me klliken tem tu u bo high ne te 3 ant

REF:
Na jena ndryshe verehem prej ngjyres
Na jena ndryshe jena High prej natyres
Na jena High na jena High
Na jen High na jena High
Na jena ndryshe verehem prej ngjyres 
Na jena ndryshe jena High prej natyres 
Na jena High na jena High 
Na jena High na jena High 

ONATI:
Jo jo, asnjoni so ma fresh
Jom shum ma nalt se ti high tresh
Rimat si tingull i jungles pom dalin shum trent
Motherfucker s'mun mem prek ku rri une t'miren ment
BS o fabrika krejt tjerat jon veq hajt
Po nina shum nalt si me qit krejt boten n'pajp
Uuuu uuuu Policia durt nalt
Rapi pom bon skandal bir qu bonja per hajr
(Yea)
Sko me lon ket rap, deri sa t'em kerset
Holocausti n'xhep, jeta e flliqt ama une pi pelqej Sa ja lash ni shej (haha)
Po po ty pot shtohet Hejti
Ti je tepric bir,
zingjiri tret i 2 Chainz-it

COZMAN:
Cozman BS high 1-2-3
Mos fol per mu se nuk t'besojn qe e ki pernime
Une jom aj djali ne te ver8 une e boj ne te ver8
Si une nuk ki me gjet ,jo jo ski me gjet
Dhipi shume i smut krejt ,krejt jon tonat
Nese t'mungojn trut nisja mu tut nuk i din gjanat
I bojm ma t'ronat , na dojn ma t'ronat
Para se me fol per mu shko vetni nonat
Holla holla holla holla weed'em boyz
High high high high she made a choice
Une jom loja vet -ti ki nevoj per loj
Sa high jom ti ski vjet, Cozman the fenix boy

REFRENI:
Na jena ndryshe verehem prej ngjyres
Na jena ndryshe jena High prej natyres
Na jena High na jena High
Na jena High na jena High
Na jena ndryshe verehem prej ngjyres
Na jena ndryshe jena High prej natyres
Na jena High na jena High
Na jena High na jena High


Ky tekst u dërgua nga PlauratiKartolina (4)

2019-06-24 10:43:37
Unë jom loja vet
Ti ki nevoj për lojë
Sa high jom, ti s'ki vjet
Cozman, the fenix boy
U krijua nga Cozman 2019-06-06 15:35:07
Dhipi shumë i smut
Krejt, krejt jon tonat
Nëse t'mungojnë trutë
Nisja mu tut
2017-02-15 17:20:13
Unë jom perlë, men
Veq duhesh me gjet guacën
Mos m'nguc mu, men
Se vi ta kapi macën
2017-02-15 17:20:10
Na jena ndryshe
Vërehem prej ngjyrës
Na jena ndryshe
Jena High prej natyrës

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019